H2 LEADERSHIP

     

Chcete-li se stát inspirativní osobností pro sebe i své okolí a současně cítit vlastní spokojenost, začněte u sebe. H2 LEADERSHIP začíná ve Vašem nitru.

Společně nalezneme Vaše osobní i profesní kvality, stejně jako to, co Vás limituje. Prozkoumáme různé možnosti a sami se rozhodnete, jak se svými objevy naložíte.

CHCI-LI VÉST DRUHÉ, JE PODSTATNÉ VĚDĚT, CO VEDE MNE

To můžete objevovat INDIVIDUÁLNĚ během deseti dnů v uzavřené skupině v rámci programu H2 Leadership. 

H2 Leadership vznikl na základě potřeb klientů, kteří absolvovali některý z mých leadearshipovských programů ve firmách. Absolventi programu se chtěli dál rozvíjet v bezpečném prostředí a více do hloubky. Je určen majitelům  a vedení firem.

Jde o komplexní program, na jehož detaily se neváhejte zeptat. Tímto programem vás provázím od roku 2009. 

VE FIRMÁCH s vámi tvořím unikátní kombinaci programů, které podpoří udržitelnost vašeho businessu. Od vedení přes týmy až po piloty, inženýry a výrobní operátory.

 

Dáš, dostaneš.

Aneb takto o mně mluví.

“Pracoval jsem s Monikou na několika rozvojových individuálních i skupinových programech. Monika byla pro mě a také pro můj pracovní tým velmi schopný kouč a partner při implementaci několika klíčových změn. Její skupinový rozvojový program Head & Heart považuji dodnes za výjimečnou příležitost, která mi pomohla v osobním rozvoji a zároveň mi nabídla nečekané možnosti insipirace od ostatních účastníku skupiny.

Zbyněk Kovář, Generální ředitel, Pivovarů Staropramen

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!