25 let

PRAXE

88

FIREM

HEAD & HEART ®

AUTORKA METODY

2 450 hodin

VÝCVIKU

12 000 hodin

KONZULTACÍ

MILUJI ŽIVOT, ať se děje cokoli, žiji naplno, a to hlavou i srdcem.

Uvědomuji si, že jsem na světě jen jednou, a raději budu litovat toho, co jsem udělala, než toho, co jsem neudělala.

Užívám si každé chvilky, ať je ŠŤASTNÁ nebo BOLAVÁ, akční nebo odpočívající, sdílená nebo jen moje. Jsem svá a mám se za to ráda…

ZVĚDAVÁ v hledání všech možných chutí a barev života.

Neúnavná v hledání SMYSLU všeho, co dělám a prožívám.

CITLIVÁ v naslouchání sobě i ostatním.

VÁŠNIVÁ ve všem, co dělám a mám ráda.

Potápím se do ticha a vnímám všechnu krásu spojení s jinou planetou – Mořem.

Serpentiny mi za volantem rozbuší srdce a radost přišlápne plyn.

Tvořím i na talíři. Protože nejen Duše se sytí krásou. Jsem požitkářka.

 

Lyžuji a miluji dokonale vykroužené oblouky.

Mám všude s sebou knihu – čtu, jako dýchám.

Bio Oko je moje soukromé ústraní a filmy se seriály a soundtracky potravou pro oči, uši i duši.

Bydlím v džungli. Malý kousek života, který tak citlivě reaguje na pozornost. Už vím, že čemu ji věnuji, to roste. 

Dlouhé procházky s mou zrzavou buddy v proužkovaném borovém lese. Setkání se sebou. 

Deep talks s přáteli.

Objímám se ráda a dlouho. Tichý dialog od srdce k srdci.

Cestování je moje velká vášeň. A jihovýchodní Asie je můj druhý domov. Harmonie ostré, sladké, kyselé a slané chuti je mým kompasem i pro život.

Každý den se učím, hledám inspiraci a nová poznání, které stejně jako vše z předchozích řádků využívám při setkání s vámi.

Miluji jednoduchost, vždy se ptám, kam jdu a proč tam chci? 

ZVU VÁS zvědavě prozkoumávat váš život.

Abyste příběh vašeho života psali VY.

Prostřednictvím společného setkání, v DIALOGU.

KOUČUJI S VÁMI, NE VÁS….

JAK? Pojďte prozkoumat zde.

 • VZDĚLÁNÍ V OBLASTI KOUČOVÁNÍ
 • DALŠÍ VZDĚLÁNÍ (MIMO OBLAST KOUČOVÁNÍ)
VZDĚLÁNÍ V OBLASTI KOUČOVÁNÍ

VZDĚLÁVÁNÍ V OBLASTI KOUČOVÁNÍ

 • OC Master Kurz/ dvousemestrální studium, 100 hodin, Powercom University, Schweiz, 1998 -1999
 • Destiny Coach / semestrální studium, 50 hodin, Olivia Consulting, Schweiz, 1998- 1999
 • Management Coaching /ISK, třísemestrální studium, 2000/
 • Videotrénink interakcí /SPIN, třísemestrální výcvik, 150 hodin, 2001/
 • Art+Science of Coaching, ICF Ericsson Colege, Canada / semestrální výcvik 2005-2006/ 100 hodin
 • Akreditovaný kouč č.4, Česká asociace koučů / 2006
 • Customer Focused Selling , certifikovaný kouč společnosti 3M Inovation, Brusel / výcvik 2007/ 50 hodin
 • Supervizní skupina , 2002-2015
 • Systemic aproach, Ria Verlinden ( Belgie )/ 2013 a 2015
 • Mentally fit „Cooperative culture“/ CBC/ 2014
 • Individuální supervize, 2015 – 
 • Positive Intelligence – coaching course, 2020
 • Cofounder Self-Worth Academy
DALŠÍ VZDĚLÁNÍ (MIMO OBLAST KOUČOVÁNÍ)

DALŠÍ VZDĚLÁNÍ (MIMO OBLAST KOUČOVÁNÍ)

 • Státní zkouška z pedagogiky a psychologie /PF Ostrava 1989/
 • Personální řízení /Gradua, rekvalifikační semestrální, 2001/
 • Intenzivní program výcviku poradenství v Change Managementu /ČNP 2001 –2002/200 hodin
 • Gestalt terapie /Institut pro Gestalt terapii, dvouletý výcvik 2002 – 2004, čtyřletý 2005-2009 / 880 hodin
 • Theorethical Knowledge Instructor/ Úřad pro civilní letectví, 2014/ 92 hodin
 • Mnoho workshopů na téma sebehodnota
 • Self-worth Safari, 2017
 • Gestalt Theatre/ Terapeutické centrum z.s., 2019 – 2020
 • INPAT supervize v práci s párem 2022 – 
 • Výcvik v párové a rodinné terapii ( Jitka Vodňanská, Zdeněk Macek) 2022 –                                    

DĚKUJI

 

Při každém těch kurzů, z nichž prakticky po každém dni přišla náročná práce sama se sebou, jsem si říkal, že to je poslední. Ale zatím vždycky jsem se vrátil, abych se do sebe ponořil ještě hlouběji a pokusil se i ze sdílených informací a postřehů od ostatních členů skupiny pochopit, co se se mnou i okolím děje a co se s tím dá dělat. Asi je to návykové…”

Marek Antoš / Jednatel/Plant Manager v Mondelez CR Biscuit production s.r.o.

ZA

 

Moničin kurz “Head & Heart Leadership” byl pro mne skutečnou výzvou a výstupem z mé “komfortní zóny”. Díky Monice a mým úžasným “spolubojovníkům” v pracovní skupině se mi však od prvního dne dařilo nejen otevřít se ostatním (a to do míry mnou doposud nepoznané), ale i sám sobě. A že to někdy hodně bolelo. Přesně v těchto momentech jsem si však vždy uvědomil něco ze svého nitra (doposud skrytého) – a to byl vlastně přesně ten důvod, proč jsem do toho šel. A jsem za to moc rád.

Petr Cermánek / Mondeléz CR Biscuit production s.r.o.

SDÍLENÍ

 

Moniku jsem poznala na rozvojovém kurzu Talent academy, kterým nás od začátku až do konce lektorsky provázela. Díky jejímu přístupu a ochotně „vykopat ze mě zlato“ jsem si uvědomila, jaká jsem, co mě posiluje a brzdí a co bych dál chtěla dělat. Pod její taktovkou jsem se posunula „dál“ ve smyslu, že jsem se stala jistější, sebevědomější a zkušenější ženou/pracovnicí/kolegyní/člověkem. Jsem ráda, že jsem měla tu čest se s Monikou setkat a jsem neskutečně ráda, že právě ona byla ta, která mě rozvíjela (a že to mnohdy nebylo jednoduché ). Za to má můj obdiv a velký dík.

Faltusová Hanka / Mondelez CR Biscuit production s.r.o.

DÁŠ

“Pracoval jsem s Monikou na několika rozvojových individuálních i skupinových programech. Monika byla pro mě a také pro můj pracovní tým velmi schopný kouč a partner při implementaci několika klíčových změn. Její skupinový rozvojový program Head & Heart považuji dodnes za výjimečnou příležitost, která mi pomohla v osobním rozvoji a zároveň mi nabídla nečekané možnosti insipirace od ostatních účastníku skupiny.”

Zbyňek Kovář / CEO Pivovarů Staropramen

-

“I was Monika´s client in a 2-year program for high potentials. From my personal experience I can describe Monika as very inspiring person who can go directly to the core of any problem or situation which could be sometimes demanding but the results are quick and significant. She is able to motivate people to discover one´s personal treasures and improve them, open eyes to painful areas and can also help in finding ways how to fix them. Monika is a person I trust and I can recommend her as a really enriching coach and consultant.

Andrea Christianová / HR Senior Business Partner at Tchibo Praha, spol. s.r.o.

DOSTANEŠ

Na setkání s ní jsem přicházel připraven na cokoliv, s velkou dávkou zvědavosti, kam se asi naše práce stočí a s představou, že mě už nemůže nic překvapit. Nikdy jsem netušil, kterou část měho já bude pitvat a ani co to se mnou udělá. Pokaždé jsem byl více než překvapený a pokaždé jsem si řekl, že to stálo za to. Ne vždy to bylo příjemné nebo jednoduché. Má vzácný dar najít to důležité, co mě postrčí dál. Má vzácnou schopnost najít ten správný způsob jak mi to sdělit. Má úžasný um předvést a zahrát kohokoliv v jakékoliv situaci a já jí to věřím. Odkud tyto její vlastnosti pramení, nevím a patrně ani vědět nechci, protože kdo s čertem zachází, peklem schází. Jsem rád, že jsem ji potkal.

Ing. Erich Hudrlík / Technický ředitel MZ Liberec, a.s.

CO

“I was the lucky one to join under Monika’s guidance a pilot group of H2H Leadership module. That lasted for nearly 1 year and throughout those times I have extremelly enjoyed Monika’s precise but not aggressive coaching style. I highly value Monika’s thoughtful and respectful approach with consistency in keeping regular follow ups and tracking the progress. One of the best leadership&personal developement programms I have ever been to. The experiences are truly intimate and transferable with certain difficulty.”

Tomas Pařízek /Business Unit Manager at Parker Velcon, Parker Hanniffin Corporation

TAKÉ

“Pod vedením Mgr. Moniky Majvaldovej som niekoľkokrát absolvoval interaktívny workshop so zameraním na výcvikový proces v teoretickej oblasti, či praktický výcvik na letových simulátoroch. Monika nás učí jako učiť. Ďaľšou oblasťou je preskúšavanie pilotov, ktoré vyžaduje odlišné vedomosti a iný zkompetentňující prístup k pilotom. Setkání s Monikou Majvaldovou pre mňa predstavujú obrovský prínos. Práce má správnu dynamiku a adekvátny spád. Dozvedám sa veci o sebe a veľmi potrebné a hlavně relevantné informácie z pedagogiky, didaktiky ,etiky alebo sociológie. Za veľmi efektívne považujem inscenovanie modelových situácií aplikovaných na našu činnosť-výcvik posádok. Počas podobného tréningu som sa mal možnosť vidieť prednášať na katedre pred plénom alebo pri vyhodnocovaní výsledkov cvičených pilotov. Lektorka ma pomocou konštruktívneho dialógu priviedla k sebareflexii alebo hĺadala so mnou účinnejší model môjho chovania. Získané poznatky v mnohých momentoch zmenili môj pohľad na výcvikový proces a pozitívnym spôsobom ovplyvnili systém mojej práce. Mnohé informácie používam nielen pri komerčnom lietaní ale dokonca i v bežnom živote… U Moniky oceňujem snahu o uplatňovanie najnovších poznatkov a vysokú flexibilitu. Dôkazom toho je rýchle pochopenie špecifík výcviku posádok a adaptácia cielov v tomto kontexte. Tréningy sú skutočne interaktívne, vždy je do akcie zapojený každý účastník.

Peter Pokorný /Capt. Šéfinstruktor CATC

ŘEKLI

Co se změnilo po mém setkávání s Monikou? Nejraději bych řekla, že úplně všechno! Ale dost možná, že vše změnila jedna jediná věc – jak jsem začala nahlížet na sebe samotnou. Mám se ráda takovou, jaká jsem. To ovlivnilo celý můj život. A pevně doufám, že nejen můj…

Markéta Pekárnová / HR Managerka, Ontex

DÁVÁ

Moni, vzbudzuješ vo mne zvedavosť, chuť pokračovať, objavovať, odhaľovať a uzdravovať (áno, niekedy to bolí ponárať sa do svojho vnútra) hľadať a nachádzať a ďalej s tým pracovať. Otváraš mi oči, ukazuješ už videné, ale nevnímané, prijímaš ma celou svojou bytosťou.
Keď si na Teba spomeniem, túžim objavovať svet, nové chute, nových ľudí, nové výzvy, samú seba, Carpe diem priatelia! Inšpiruješ ma v tom, ako sa dá žiť/uvažovať/myslieť/ nazerať na život – áno, slová “to nejde”, nie sú pre Teba. Je len nepoznané, neodhalené, neobjavené, zatiaľ nevidené, alebo nepochopené. Pomáhaš mi hľadať odpovede – teda skôr ma povzbuduješ k nachádzaniu vlastných odpovedí a cesty. Challenge accepted! Všetko je možné!
 

Slávka Pruknerová / Account Manager, ThermoFisherScientific

TO

Monika ma už roky vyzýva aby som napísal recenziu na program Head and Heart Ladership. Mne ten program tak zmenil život pretože zmenil mňa, že som doposiaľ nenabral odvahu pretože som sa bál, že čokoľvek napíšem nebude dosť dobre vystihovať ako hluboká a pozitívna zmena to bola. Dnes som na FB napísal post, ktorý keď som dopísal, tak som si uvedomil, že tento post perfektne vykresľuje kým som bol a kým som teraz. Toto je ten post. Dakujem za prepojenie srdca a rozumu.

Ján Bárdiovský, ČSOB, ohrožené úvěry

SMYSL

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!