H2 COACHING

  

Každý je expertem na svůj život. Chcete-li žít a pracovat chytřeji, s menší námahou a s větším výsledkem současně i osobním naplněním, začněte u sebe. A brzy se stanete motivací i pro své okolí.

Prostřednictvím naší společné práce zažijete inspiraci, uvědomění, tvoření, důvěru a podporu, kterou si budete užívat úplně samostatně  i nadále.

VYKOPÁVÁME POKLADY U SEBE? POJĎME I S DRUHÝMI

Jde o 6 denní navazující program na H2Leadership, kdy se cíleně zaměříme na práci s druhými, na naši schopnost vést a podporovat druhé koučovacím přístupem. Budeme opět pracovat na vašem leaderovství – kdy a jak se objevuje, kde jsou jeho limity. 

Prozkoumáme, jak zacházíte s mocí ve vztahu k druhým. JAK KOUČOVAT S NĚKÝM A NE NĚKOHO.

Společně vytvoříme i koučovací výcvik speciálně pro váš business. Budeme se učit opravdu pomáhat druhým.

Dáš, dostaneš.

Aneb takto o mně mluví.

“Moniku jsem potkal v době, kdy jsem potřeboval pomoc při tvorbě nového týmu. Od začátku tady byla pro mě a se mnou. Neříkala mi co a jak mám dělat, ale pomohla mi přijít na to co a jak bych chtěl já dělat. Pomohla mi utřídit si myšlenky, najít vnitřní sílu a smysl, proč dělám to, co dělám. Jedním slovem mi pomohla.
Naše druhé setkání bylo v rámci ochutnávky jejího programu Head and Heart. Musím říci, že už dlouho mi nic nedávalo takový smysl jako tohle spojení. V dnešní technické době jsme zaměření pouze na výkon. Rychleji, levněji a zároveň kvalitněji. Vytváříme spoustu pravidel a systémů, které to mají zaručit. Někdy zapomínáme na to, že lidé nejsou stroje a nefungují podle jednoduchých pravidel a systémů a že pokud z nich jako vedoucí chceme dostat to nejlepší, tak se musíme naučit něco víc. V první řadě pochopit jak fungujeme my, abychom si uměli alespoň představit, jak mohou fungovat druzí a byli tu pro jejich rozvoj. Musím říci, že jenom ta první část je jak se dnes říká velký challenge. No a Monika je tady na světě proto, aby nás tím provedla.”

Tomáš Kučera / Manufacturing Engineering Manager Schneider Electric

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!