KOUČUJI S VÁMI, NE VÁS

  • OD TEORIE K ŽIVOTU. Nepoučuji a neškolím vás – jsem váš parťák, který hluboce věří, že každý jsme odborníkem na svůj život. Společně objevujeme, prožíváme a tvoříme váš život.
  • HLAVOU A SRDCEM. Nejen spolu mluvíme – zapojujeme i tělo a emoce.
  • OD NEOVLIVNÍM K MŮŽU. Od nekonečného analyzováním bažin minulosti, obhajování a výmluv – k pozornému prozkoumání místa, kde se právě nacházíme, co vše již máme a k hledání řešení. Minulost neovlivním, je však cennou inspirací a zdrojem řešení. 
 •  
  • OD PROBLÉMU K MOŽNOSTI. Čemu věnujeme pozornost, to roste. Bojíme se problémů – zažíváme je v bohaté míře. Staneme se vnímavým pozorovatelem a “najednou” vidíme celé spektrum možností. 
  • OD ZÁVISLOSTI KE SVOBODĚ. Nejsem váš “guru”, bez jehož  souhlasu a pravidelných setkání nedokážete fungovat – jsem váš průvodce k znovunalezení vlastní sebehodnoty a upevnění postavení tvůrce vlastního života.
  • OD DOGMAT KE ZVÍDAVÉ HRAVOSTI A LEHKOSTI. Nedělejme, co nefunguje. Nespravujme, co funguje. Dělejme víc toho, co funguje a s lehkostí a hravostí nacházejme a tvořme jednodušší a chytřejší postupy.
 •  

PRACUJI SVOU METODOU HEAD & HEART ®

Pracuji s klienty, kteří už ví, že k úspěchu je potřeba nejen hlava, ale i srdce. Hlava se často zacyklí a neví kudy kam. Tělo ale ví. Prožívá, cítí a vysílá signály líbí/nelíbí. Informace, které mi přesněji a rychleji pomohou se rozhodnout. Jde o umění přečíst a porozumět informacím, které mám kdekoli a kdykoli s sebou. O umění spojit se se svou silou, která je bez přívlastku. O vědomé spojení hlavy a srdce. Naplnění, radost, smysl, tvoření a inovace, růst, ochota a zodpovědnost, stabilní tým jsou viditelným a přirozeným výsledkem.

S KÝM SPOLUPRACUJI

S JEDNOTLIVCI

Můžete se ke mně objednat INDIVIDUÁLNĚ na konzultace, koučování a terapii a nebo se přihlásit do jediného programu pro veřejnost H2 Leadership. Setkat se můžeme osobně i online.

VE FIRMÁCH

Tvořím s vámi unikátní kombinaci programů, které podpoří váš business. Od majitele a vedení přes týmy až po piloty, inženýry a výrobní operátory. Ve společnostech ze strojírenství, sklářství, potravinářství, farmacie, FMCG, letectví, zbrojařství, bankovnictví, IT a dalších.

ČASTO ŘEŠENÁ TÉMATA ČI ZADÁNÍ

 CHANGE MANAGEMENT

FIREMNÍ KULTURA

SEBEHODNOTA

LEADERSHIP 

Jak řídit transformační změny tak, aby chtěli?

Jaké je naše DNA?  Dělejme víc toho, co funguje ..

Jsem dost dobrý? Jsem OK? Zajímám se nebo chci být zajímavý? Esence osobního i business života .

Jaká je moje role? Jak spolu-pracovat? Head & Heart® Leadership, Coaching, Change, Power

Co je po setkání se mnou u klientů jinak, najdete zde.

Jste zvědaví? 

PIŠTE, VOLEJTE!

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!