H2 CHANGE

Nenechte se překvapit, naučte se řídit svůj úspěch za každých okolností. Každá nová situace v životě Vás může posunout dál, nebo naopak úplně zbrzdit. Změna má ovšem větší šanci na úspěch, jde-li z vašeho nitra ven.

Společně definujeme váš záměr
v osobním i pracovním životě a také vhodné strategie. Změnu připravíme
a dovedeme do úspěšného konce. Nebo začátku?

DĚLÁTE TRANSAKCE NEBO CHCETE OPRAVDOVOU TRANSFORMACI?

Úspěšně dokončí změnu jen 20 % těch, kteří si ji naplánují. Buďte mezi nimi. Lákejte ke spolutvoření, netlačte. Nakažte je svou odvahou, aby ZA VÁMI šli. 

Jako vojáci, kteří nepůjdou do jednoduché akce, protože svému důstojníkovi nevěří, že jim bude krýt záda. Naopak se vydají kamkoli za vámi, protože vám věří.

Program navazuje na předcházející H2Leadership a H2Coaching. Ve firmách společně vytvoříme a zrealizujeme ucelený transformační projekt. Neváhejte se ozvat, prozkoumáme vaše představy a vykreslíme první “Contour”.

Dáš, dostaneš.

Aneb takto o mně mluví.

“Monča mi pomohla objevit v sobě něhu a jemnost, které jsou zároveň naprosto v souladu s pevností a sílou. Ukázala mi, jak můžu být přítelem především sama sobě a ze své síly a jistoty pak dávat jiným, aniž bych tím popírala sama sebe a své potřeby. Vzala mi mnoho nejistot a pochybností o mě samé a ukázala mi, že kompromis není vždy ta jediná či nejlepší cesta🙂. Cítím se teď klidnější a vyrovnaná i v těžších chvílích, protože vím, že je ustojím a posílí mě. Vztahy s mými blízkými i pracovním týmem jsou teď upřímné a otevřené, nezdržuju se tolik tím “coby kdyby” a žiju více “tady a teď”- přesto s úctou k sobě i lidem kolem mě. Děkuji..❤️”

Simona Zehnalová / Non Food Planning Manager, Tchibo

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!