H2 POWER

 

 

Jsme přitahováni následovat člověka, který sílu má a je si jí vědom. Vnitřní sílu tvořenou vědomím své hodnoty. Odvážného TVŮRCE, který se zajímá a nechce být zajímavý.

Který tvoří a nechce být tvořen. V respektu k sobě k druhým. V úctě. V H2Power se vrátíte k vaší síle osobní i DNA vaší organizace. Dělejte víc toho, co funguje.. Sebehodnotu nemusíte objevovat. Stačí se s ní jen znovu spojit a být sám sobě nejlepším přítelem. Program navazuje na předcházející H2Leadership, H2Coaching a H2Change a probíhá v kombinaci s Krav Maga v Thajsku a na Mauriciu.

Dáš, dostaneš.

Aneb takto o mně mluví.

Absolvovala jsem s Contour 5 ročníku. Od leadershipu, přes couching, change a power. Vyhovuje mi učení se zážitkem s využitím experimentů, bylo to pro mě nové. Podpořilo to mou zvědavost, odvahu a touhu učit se nové věci. Měla jsem možnost pochopit více důsledky projekce, smysl transakční analýzy, brždění introjekty, kouzlo deflexe a spoustu dalších zajímavých věcí. Díky práci ve skupině jsem začala objevovat své vnitřní zdroje, cítit svoje hranice, získávala sílu vykročit do neprozkoumaných končin a zkusit si nevyšlapané cesty. Aktivně jsem se rozhodovala, co ve svém životě chci, utvrdila se, že nemá smysl zůstávat v tom, co nefunguje a začala vidět svět víc pestrobarevně. Při svých rozhodnutích vnímám intenzivněji nejen, co zanalyzovala má hlava, ale i co prožívá mé tělo. Měla jsem možnost pojmenovat schopnosti, v kterých vynikám. Naučila jsem se ve vhodný okamžik zpomalit, rozmyslet si s jakým záměrem do akce vstupuji a následně si vše vyhodnotit a poučit se do dalších kroků. Věřím, že mi jednotlivé etapy posunuly k větší autenticitě, posílily mou duševní odolnost, víru v mou intuici a tvořivost a pomohly mi se stát vzorem pro mé okolí.Naplnění, radost, smysl, tvoření a inovace, růst, ochota, zodpovědnost a stabilní tým jsou viditelným a přirozeným výsledkem.

Monika tvoří bezpečné podporující prostředí, ve kterém jsem se nebála vyzkoušet obávané kroky, sdílet své pocity a podívat se na vše z jiného úhlu. Děkuji.

 

Jitka Afsahi / COO, členka představenstva Vltava Labe Media

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!